Avast, Завантажте безкоштовний антивірус для PC, Mac і Android, free antivirus trial.#Free #antivirus #trial

No Comments

Найкращий безкоштовний антивірус, силу якого створюєте ви

Зручна і необтяжлива для пристрою програма захисту, яку підтримує спільнота з понад 400 мільйонів користувачів

Кіберзахист нового покоління, доступний кожному.

Free antivirus trial

Продукти для мобільних пристроїв

Free antivirus trial

Продукти для бізнесу

Два нових рівні захисту. Подвійний захист

Не дозвольте навіть найзатятішим хакерам дістатися того, що їм не належить. Захист веб-камери обмежує доступ шпигунів до вбудованої камери. Захист від програм-вимагачів не дає нікому змоги зашифрувати файли без вашого дозволу, щоб потім змусити платити за них викуп.

«Розумний» і простий у використанні антивірус

Avast Free Antivirus — це новий стандарт антивірусу: захист у реальному часі, інтелектуальне виявлення загроз і додатковий захист мережі, паролів і браузера. Такої простоти встановлення й використання не забезпечить жоден інший безкоштовний антивірус.

Free antivirus trial

Надійний захист для бізнесу

Зосередьтеся на результаті, а захист ми візьмемо на себе. Наше рішення масштабується відповідно до потреб вашої компанії незалежно від її розміру, характеристик мережі та пристроїв, що використовуються, і забезпечує як локальний захист, так і захист у хмарі.

Free antivirus trial

Працюєте в дорозі?

Ми не пасемо задніх

Телефон — це ваш банк, офіс та центр розваг. Захистіть свої пристрої за допомогою наших мобільних програм, щоб безпечно платити в Інтернеті, листуватися, а також звільняти місце в пам’яті для важливих даних.

Нас 400 мільйонів. Станьте одним із нас

400 мільйонів користувачів — це 400 мільйонів причин нашого лідерства в сфері кібербезпеки. Кожен пристрій, на якому встановлено продукт Avast, — це джерело найактуальнішої інформації про нові та існуючі загрози. Саме так ми зупиняємо понад 100 мільйонів загроз щодня. Приєднавшись до спільноти Avast, ви допоможете нам зробити цю мережу ще потужнішою.


Categories: News Tags: Tags: , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *